Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Boguszowie-Gorcach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zostań rachmistrzem - dodatkowy nabór

Do 30 września 2021 roku trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Burmistrz Osoba Pełniąca Funkcję Burmistrza Miasta Krzysztof Kumorek, jako Gminny Komisarz Spisowy w Boguszowie-Gorcach, ogłasza otwarty i konkurencyjny dodatkowy nabór na rachmistrza spisowego. Osoby chętne do pracy w tym charakterze mogą zgłaszać swoje kandydatury do 15 czerwca br.

Zainteresowane osoby muszą spełniać kilka warunków. Przede wszystkim być osobą pełnoletnią o nieposzlakowanej opinii. Winny posiadać co najmniej średnie wykształcenie i posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie. Ponadto nie może na nich ciążyć prawomocny wyrok za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Kandydat na rachmistrza spisowego zobowiązany będzie do wzięcia udziału w szkoleniu zakończonym egzaminem.

Dokumenty można składać osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego, pl. Odrodzenia 1 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (na skrzynkę e-mailową urzędu: sekretariat@boguszow-gorce.pl) lub platformy ePUAP. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w tut. Urzędzie oraz w załączniku poniżej.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Formularz-oferta kandydata na rachmistrza spisowego.docx (DOCX, 15.15Kb) 2021-06-01 13:25:05 12 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Napierała 01-06-2021 13:25:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Wanda Palczewska 01-06-2021
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Napierała 01-06-2021 14:04:34